Tikkimisteenus

Põhiteenuseks on masintikkimine riietele, embleemide, nimesiltide, logode jms. valmistamine. Tikand on praktiline, ilus ja püsib kaua ning teeb toote või kingituse originaalseks ja kordumatuks. Tikitud firmalogoga rõivad on Teie ettevõtte reklaam!

Kui tekkis mõte tikandist, siis on meile abiks teadmine, kui suur e. milliste mõõtudega tikand tuleb, mitme värviga ning millisele materjalile või tootele. Hea kui on olemas pilt või joonis tulevasest tikandist. Pildi soovitav formaat on jpg, pdf, gif, png ja cdr. Mõne tikandi puhul sobib ka täiesti käsitsi joonistatud pilt. Alati võid meiega ühendust võtta ja lisa küsida!

hinnapäring

TIKKIMISFAILIDE VALMISTAMINE

Tikkimisprogrammi valmistamiseks on vajalik pildifail, milleks sobivad praktiliselt kõik kasutatavad formaadid, jpg, pdf, gif, png, cdr  jne. Masintikandi puhul tehakse tikkimismasina jaoks kujutisest programm, millest lähtuvalt masin soovitud kujutise tikib. Tikandi valmistamiseks on vaja teada, millisele materjalile tikand tuleb, milliste värvide ja mõõtudega. Teksti puhul kirjastiili ehk fonti ja kirja kõrgust. Odavam ja kiirem on kasutada olemasolevaid fonte. Uue loomine on aeganõudvam ja kallim.

Tikkimisfaili hind sõltub töö keerukusest ja sellele kuluvast ajast. Faili tasu on ühekordne, ei sõltu toodete kogusest ja uuesti tellides ei pea enam maksma.

Hinnapäring

TEHTUD TÖÖD

Siin saate vaadata ja miks mitte tellida endale meeldima hakanud tikandi.